Najczęściej zadawane pytania

Prawo Budowlane w praktyce to fachowa publikacja dla praktyków, którzy w swojej pracy stosują przepisy prawa budowlanego. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo, ponieważ zapewniamy wsparcie prawników, którzy zinterpretują dla Ciebie niejasne i często zmieniające się przepisy prawa budowlanego, dostarczą gotowych rozwiązań krok po kroku i przygotują niezbędne wzory dokumentów. 

Już dziś zamów bezpłatny nuer publikacji i przekonaj się o jego wartości: KLIKNIJ TUTAJ

  •  

Publikacja "Prawo Budowlane w praktyce" skierowana jest  do profesjonalistów, wykorzystujących w swojej pracy przepisy prawa budowlanego.

Zapraszamy do zapoznania się bezpłatnie z publikacją, która w 100% odpowiada na wszelkie wątpliwości związane z interpretacjami często zmieniających się przepisów prawa budowlanego.

Jeśli z jakichś względów będą Państwo chcieli zaprzestać współpracy z nami to prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta (poprzez e-mail, telefonicznie lub faksem: [email protected], tel. 22 518 29 29, faks 22 617 60 10)

Wysoki poziom merytoryczny zawdzięczamy doświadczonym ekspertom:

Rozwiązań dostarczają:

Paweł Puch – prawnik, specjalizujący się w prawie budowlanym i problematyce rynku nieruchomości
Filip Wasilewski – radca prawny i doświadczony pracownik urzędu administracji rządowej prowadzący kancelarię prawną we Wrocławiu, specjalizuje się w prawie inwestycji budowlanych raz w zagadnieniach dotyczących postępowania administracyjnego.
Marek Sterniczuk – radca prawny specjalizujący się w prawie budowlanym z kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI.
Aneta Kacprzak – zarządca nieruchomości, nr licencji 11485, rzeczoznawca majątkowy nr uprawnień 4661.
Bryła Rafał – prawnik, specjalizujący się prawie budowlanym i prawie lokalowym.

 

Cena miesięcznika wynosi 49,90 zł netto (52,39 zł brutto) za jeden numer. Fakturowane kwartalne.
Co kwartał będzie wystawiana faktura obejmująca 3 numery publikacji, a także koszty pakowania i wysyłki 22,5 zł netto kwartalnie (23,62 zł brutto).

Jeśłi w formularzu zamówienia podasz swoje Imię i Nazwisko, możesz mieć pewność, że biuletyn dotrze w Twoje ręce. Przesyłka będzie zaadresowana na Twoje nazwisko.

Oczywiście! Centrum Obsługi Klienta tel. 22 518 29 29 poinformuje Cię o stanie realizacji zamówienia, płatnościach i udzieli wyczerpujących informacji na wszystkie pytania związane z Twoim zamówieniem.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 48 godzin od daty jego otrzymania.

Najprościej wysłać zamówienie z naszej strony internetowej eprawobudowlane.pl. Wystarczy, że wypełnisz pola formularza zamówieniowego. Pozostałe zamówienia przyjmujemy w formie pisemnej. Możesz wysłać do nas fax 22 617 60 10 lub przesłać zamówienie pocztą pod adresem:

„Prawo Budowlane w praktyce”
Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka" sp. z o .o.,
05-070 Sulejówek,
ul. Paderewskiego 167

Telefon

22 518 29 29
Fax: 22 617 60 10
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00

Poza godzinami pracy naszego Centrum Obsługi Klienta funkcjonuje poczta głosowa, wystarczy nagrać informację, a następnego dnia nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w dogodnej porze dnia.

Dane kontaktowe

Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
ul. Łotewska 9a
03-918 Warszawa

wiper-pixel