Najczęściej zadawane pytania

Prawo Budowlane w praktyce to fachowy serwis dla praktyków, którzy w swojej pracy stosują przepisy prawa budowlanego. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo, ponieważ zapewniamy wsparcie prawników, którzy zinterpretują dla Ciebie niejasne i często zmieniające się przepisy prawa budowlanego, dostarczą gotowych rozwiązań krok po kroku i przygotują niezbędne wzory dokumentów. 

Już dziś zamów bezpłatny numer publikacji i przekonaj się o jego wartości: KLIKNIJ TUTAJ

  •  

Serwis "Prawo Budowlane w praktyce" skierowany jest  do profesjonalistów, wykorzystujących w swojej pracy przepisy prawa budowlanego. Na pewno skorzystają z niego: 

  • firmy budowlane
  • deweloperzy
  • architekci i biura projektowe
  • spółdzielnie i wspólnoty
  • zarządcy nieruchomości 
  • urzędy gmin i miast
  • starostwa powiatowe
  • inwestorzy 

oraz inne osoby które w swojej pracy spotykają się z przepisami prawa budowlanego. 

Zapraszamy do zapoznania się bezpłatnie z serwisem, który w 100% odpowiada na wszelkie wątpliwości związane z interpretacjami często zmieniających się przepisów prawa budowlanego. 

Jeśli z jakichś względów będą Państwo chcieli zaprzestać współpracy z nami to prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta poprzez e-mail [email protected], tel. 22 518 29 29 lub za pomocą formularza na stronie formularze.wip.pl

Wysoki poziom merytoryczny zawdzięczamy doświadczonym ekspertom. 

Rozwiązań dostarczają  uznanni specjaliści - prawnicy i radcy prawni specjalizujący się w zagadnieniach z zakresu prawa budowlanego oraz urzędnicy biorąceyudział w procesach legislacyjnych. 

 

 

Cena półrocznego dostępu do serwisu to 423 zł netto + 23% VAT. W tej cenie otrzymują Państwo pełen dostęp - nie ma żadnych dodatkowych kosztów. 

W tej cenie otrzymują Państwo dodatkowo: 

- możliwość zadawania pytań ekspertom drogą e-mailową

- cotygodniowy e-letter Budwnictwo i Nieruchomości NEWS 

- dodatkowe prezenty dla stałych Czytelników 

Login i hasło zostanie wysłane w ciągu 48 godzin na podany przez Ciebie adres e-mail. 

Oczywiście! Centrum Obsługi Klienta tel. 22 518 29 29 poinformuje Cię o stanie realizacji zamówienia, płatnościach i udzieli wyczerpujących informacji na wszystkie pytania związane z Twoim zamówieniem.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 48 godzin od daty jego otrzymania.

Najprościej wysłać zamówienie z naszej strony internetowej eprawobudowlane.pl. Wystarczy, że wypełnisz pola formularza zamówieniowego. Pozostałe zamówienia przyjmujemy w formie pisemnej. Możesz wysłać do nas fax 22 617 60 10 lub przesłać zamówienie pocztą pod adresem:

„Prawo Budowlane w praktyce”
Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka" sp. z o .o.,
05-070 Sulejówek,
ul. Paderewskiego 167

Telefon

22 518 29 29
Fax: 22 617 60 10
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00

Poza godzinami pracy naszego Centrum Obsługi Klienta funkcjonuje poczta głosowa, wystarczy nagrać informację, a następnego dnia nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w dogodnej porze dnia.

Dane kontaktowe

Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
ul. Łotewska 9a
03-918 Warszawa

wiper-pixel